Složitá obsluha hostů dle MSMT-28607/2014-1/702

 • Lektor

 • Popis

  PhDr. Zdeňka Endlicherová

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Kopečná 31, 602 00 Brno
 • Počet vyučovaných hodin:
  152
 • Akreditováno MŠMT:
  ano

Popis kurzu Složitá obsluha hostů dle MSMT-28607/2014-1/702

Kurz probíhá intenzivní denní výukou 8,00 - 15,30 hodin, celková hodinová dotace je 152 hodin, které jsou rozděleny na část teoretickou, a část praktickou. 
V teoretické výuce se frekventanti seznámí s obsluhou hostů, se sestavováním jídelních a nápojových lístků, úpravou jídel před hostem atd., teorie zahrnuje také barmanskou část, kde se prakticky nacvičuje míchaní za barovým pultem.

V praktické výuce jsou frekventanti umístěni do předem vybraných restauraci, kaváren, či hotelových restaurací a barů. Kde si účastníci kurzu prakticky ověří své již nabité teoretické znalosti. Po praxi se uskutečňují závěrečné zkoušky, v rozsahu 5 hodin, na základě kterých je vystaveno rekvalifikační osvědčení s celostátní platností a je možnost si zažádat o ŽL. 

Po ukončení teoretické a praktické části probíhají zkoušky v rozsahu 5 hodin, na základě výsledku se vystavuje osvědčení o profesní kvalifikaci s celostátní platností. 

Profil absolventa: 
Umí používat zúčtovací techniku, včetně vyúčtování. 
Umí uvést hosty k stolu a pomoci při výběru jídel a nápojů. 
Zná a umí sestavit jídelní a nápojový lístek. 
Umí připravit teplé nápoje, včetně servisu. 
Umí připravit míchané nápoje, včetně servisu. 
Zná servis a ošetřování studených nápojů a jejich skladování. 
Umí používat inventář vzhledem k jeho určení. 
Umí připravit slavností tabuli dle zadání včetně servisu. 
Zná skladování potravin a nápojů dle hygienických předpisů. 
Umí obsluhovat hosty v souladu se správnými technikami jednoduché a složité obsluhy. 

Přihlášku je možno stáhnout z našich stránek (odkaz níže) a zaslat e-mailem na adresu endlicherova@ncm.cz , nebo poštou na adresu střediska.

Přihláška pro stažení format .doc 


Objednat účast na kurzu - Složitá obsluha hostů dle MSMT-28607/2014-1/702
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace