Presentation skills / Prezentační dovednosti v angličtině

 • Lektor

 • Popis
  Ing. Martina REANEY, MIM
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  BRNO, učebna firmy TSM, Cejl 62 (světle zelená budova, vchod dvorním traktem, učebna ve 2. poschodí)
 • Termín

 • Termín zahájení:
  4.10.2017
 • Termín ukončení:
  4.10.2017
 • Od – do:
  středa 4. říjen 2017 - zahájení v 9:00 hodin (9:00 - 15:00 h)
 • Cena *

 • Cena:
  1645 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  1645 Kč + DPH 21% (coffee break, oběd, písemný materiál)

Popis kurzu Presentation skills / Prezentační dovednosti v angličtině

Prezentací jako takových se nebojíte, ale když dojde na prezentaci v angličtině, tak vás zachvátí panika? Bez problémů se domluvíte s kolegy z ciziny a na dovolené překládáte celé rodině, ale pokud máte v angličtině prezentovat, tak se vám všechna slovíčka vykouří z hlavy?
Děsí vás, že si nevzpomenete, "jak se to řekne"? Že budete mít v prezentaci chyby? Že nebudete rozumět tomu, na co se vás ptají? Stresuje vás už jen představa prezentace v angličtině?
Pokud jste se alespoň v jedné z výše zmíněných situacích našli, tak právě pro vás je určen tento seminář. Prezentování v cízím jazyce před nás staví celou řadu nových výzev, od přípravy prezentace samotné až po zvládnutí otázek publika.
Během tohoto interaktivního semináře se podíváme nejen na pravidla úspěšné prezentace, ale zaměříme se zejména na úskalí prezentace v angličtině.
V závěru se seznámíme s anglickými frázemi a obraty vhodnými pro prezentace i s nejčastějšími chybami a "czechismy", kterým je potřeba se vyhnout. 
Jedná se o interaktivní seminář, který je částečně veden v angličtině. Posluchači by proto měli být schopni zvládnout alespoň 5 minutovou prezentaci v tomto jazyce.
Obsah semináře:
1) Desatero úspěšné prezentace, od její přípravy až po její závěr
2) Zvládnutí trémy a techniky na odbourání stresu
3) Jak to celé zvládnout v angličtině: tipy a triky včetně praktického tréninku
4) Angličtina pro přednášející: vhodné obraty a fráze, pravidla přípravy slidů, zvolení vhodného tónu pro mezinárodní publikum
5) Dotazy, diskuze
Objednat účast na kurzu - Presentation skills / Prezentační dovednosti v angličtině
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace