ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VE VEŘEJNÝCH SLUŽBÁCH A SPRÁVĚ, ZAŘAZOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ DO PLATOVÝCH TŘÍD A URČOVÁNÍ PLATOVÉHO TARIFU

 • Lektor

 • Popis
  Ing. Ivan TOMŠÍ
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  BRNO, Hotel SLAVIA, Solniční 15/17, salonek
 • Termín

 • Termín zahájení:
  15.12.2016
 • Termín ukončení:
  15.12.2016
 • Od – do:
  čtvrtek 15. prosinec 2016 - zahájení v 9:00 hodin (9:00 - 13:30 h)
 • Cena *

 • Cena:
  1405 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  1405 Kč + DPH 21% (coffee break, písemný materiál)

Popis kurzu ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VE VEŘEJNÝCH SLUŽBÁCH A SPRÁVĚ, ZAŘAZOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ DO PLATOVÝCH TŘÍD A URČOVÁNÍ PLATOVÉHO TARIFU

Informace o změnách platových tarifů v roce 2016 a 2017 o tendencích a záměrech odměňování jednotlivých skupin zaměstnanců (zdravotnických, pedagogických, v sociální péči, územních samosprávných celků, apod.). Informace o změnách v zařazování zaměstnanců do platových tříd a o změnách v katalogu prací ve veřejných službách a správě. Nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě (samospráva, sociální služby, školství, zdravotnictví, kultura, atd.), informace o změnách od 1. 1. 2017. Zařazení prací do platových tříd, změna zařazení stávajících prací, u kterých se změnily podmínky jejich výkonu. Řešení složitých případů zařazení do platových tříd podle nařízení vlády o katalogu prací ve veřejných službách a správě. Zařazení do platové třídy zaměstnanců, kteří nesplňují kvalifikační předpoklady. Zařazování do platových tříd vedoucích zaměstnanců, při kumulacích prací, při zastupování. Tvorba popisů práce, vymezování druhu práce v pracovní smlouvě. Informace o změnách v poskytování zvláštního příplatku. Další otázky poskytování platu a jeho složek podle části šesté zákoníku práce a prováděcích nařízení vlády. Zvláštní způsob určení platového tarifu, plat ve vztahu k minimální mzdě a k nejnižším úrovním zaručené mzdy, zásada rovnosti při poskytování platu, poskytování příplatku za vedení, osobního, režimových, odměn a cílových odměn, platový výměr. Splatnost a výplata platu a výpočet průměrného výdělku. Diskuse a zodpovídání dotazů účastníků školení.
Objednat účast na kurzu - ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VE VEŘEJNÝCH SLUŽBÁCH A SPRÁVĚ, ZAŘAZOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ DO PLATOVÝCH TŘÍD A URČOVÁNÍ PLATOVÉHO TARIFU
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace