Návrhové vzory prakticky - Design Patterns (NVP)

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Brno
 • Termín

 • Termín zahájení:
  20.12.2016
 • Termín ukončení:
  22.12.2016
 • Od – do:
  20.12.2016 - 22.12.2016
 • Cena *

 • Cena:
  17900 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  17900 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Návrhové vzory prakticky - Design Patterns (NVP)

Popis kurzu

Úvod do problematiky, metodiky a základní disciplíny Zpracování požadavků, tvorba modelu scénářů a vyvození návrhového modelu a inteakce Vzory pro přiřazení zodpovědností do návrhového modelu Gang of four vzory Kategorizace vzorů Vzory tvorby (objektu)   -  Singleton - jediná snadno dostupná instance v programu   -  Factory Method - jak tvořit instance   -  Abstract Factory – centralizace tvorby instancí   -  Builder – jak správně parsovat XML a stavit struktury   -  Prototype – polymorfní klonování Vzory struktury   -  Adapter – jak na cizí rozhraní   -  Bridge - API   -  Façade – Schovejme komplexitu   -  Proxy – Rozšíření bez dědičnosti   -  Decorator – Rekurzivní rozšíření bez dědičnosti   -  Composite – Stromy a struktury   -  FlyWeight – Jak cachovat instance a opakující se komponenty Vzory chování   -  Interpreter – Jak intepretovat věty jazyka, např JPA Criteria API   -  Template Method – Základní zobecnení   -  Chain of Responsibility – Řetěz a decentralizace   -  Command – Jak na transakce   -  Iterator – Průchod kolekcí jedním způsobem   -  Mediator – Centralizace a řízení   -  Memento – Uchování stavu objektu   -  Observer – Pozorování změn, aka Model View Controller a WebSocket   -  State – Jak na stavový diagram   -  Strategy – Zapozdření strategie do objektu   -  Visitor – Přirozené dynamické přetypování

Cíle kurzu

Kurz je určen pro programátory a architekty, kteří si chtějí programovat bez chyb s použitím návrhových vzorů, best practice. Objektové jazyky poskytují širokou škálu technických prostředků, avšak jak tyto prostředky použít efektivně? Kurz prezentuje řadu v praxi opakujících se typických problémů a jejich best practice řešení, která se dají kombinovat.
Co Vás naučíme:
  -  Rozsáhlou kolekci návrhových vzorů
  -  Aplikovat vzory v objektovém návrhu
  -  Prakticky používat vzory v objektovém programování v Javě
Objednat účast na kurzu - Návrhové vzory prakticky - Design Patterns (NVP)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace