Minitaneční

Jste v tomto školním roce v 1. ročníku střední školy nebo kvartě / kvintě osmiletého gymnázia ? Tak nejdříve se ve škole rozkoukejte a března 2008 můžete navštěvovat v naší taneční škole a agentuře Malevil minitaneční, což jsou kurzy předtaneční přípravy, které Vám pak umožní snadnější vstup a jistější pocit v klasických tanečních kurzech pro začátečníky. Nevynechávejte je zejména tehdy, nemáte-li žádnou jinou pohybovou průpravu ze sportu či jiných kurzů.

Minitaneční probíhají od března do června a ještě v září na začátku 2. ročníku. Jsou to krátkodobé kurzy v délce 5 ti lekcí , ve kterých se naučíte základní kroky nejdůležitějších společenských tanců , diskoprvky a absolvujete přípravnou pohybovku.

Oblečení je civilní ( jako do školy ) , termíny odpolední, podvečerní , v maturitních týdnech i dopolední. Během minitanečních, až si vyzkoušíte, jaké to " u nás je " ( je to super ! ), si můžete vyřídit a zamluvit termín pro Základní taneční pro začátečníky - pro sebe i celou třídu.

TERMÍNY :

Dopolední termíny v maturitních týdnech , odpolední termíny ( ty, které si vaše třída bude přát ), budou pro Vás k dispozici i termíny v měsíci září ( 1. - 3. týden ). Absolvovat minitaneční bezprostředně před základními tanečními je dokonce lepší, protože si vše lépe pamatujete a přes prázdniny nic nezapomenete.

Minitaneční

Jihomoravský kraj