Letní škola statistických metod

12. ročník letní školy statistických metod

Během letní školy získáte znalosti statistiky a naučíte se pracovat se statistickým softwarem Minitab. Objevte sílu, která je skrytá ve vašich datech. Usnadněte si svoji práci  a navíc získáte možnost konzultace vašich projektů s lektorem. Proč Minitab? Software má snadné a rychlé ovládání, vynikající nabídku technické podpory a poskytuje přesné a korektní výsledky.

Pro koho je letní škola určená?

Výhradně pro:
  • Vědecké pracovníky
  • Doktorandy
  • Studenty
  • Čerstvé absolventy

Co se na letní škole statistiky naučíte?

• Příprava na statistickou analýzu
  • Testování hypotéz
  • Řízení kvality, Analýza systému měření (MSA), Statistické řízení procesu (SPC), Způsobilost
  • Plánovaný experiment, Pokročilá regrese, GLM