Lean Six Sigma - Green Belt v administrativě - květen - OSTRAVA

Školení Green Belt pro administrativní pracovníky se zaměřuje na zlepšování a zjednodušování procesů pomocí metodiky Lean Six Sigma. Vrhněte se na řešení chronických problémů spojených s kvalitou, produktivitou a vysokými náklady. Zbavte se zbytečného přetížení a stresu. Využili jsme našich dlouholetých zkušeností z bank, státní správy i výrobních firem a navrhli jsme kurz speciálně pro potřeby pracovníků v administrativě a ve službách.

Pro koho je školení určené?

• Administrativní pracovníky
  • Členy pracovního týmu
  • Manažery
  • Pracovníky ve službách
  • Všechny ostatní, kteří se zabývají řešením problémů

Co se na kurzu Green Belt v administrativě naučíte?

Administrativní procesy nejsou ve firmách často správně nastaveny, zaměstnanci dělají zbytečnou práci navíc. Naučte se vidět plýtvání a z něj plynoucí příležitosti pro zlepšení, zjednodušení a zrychlení vašich  procesů. Získejte základní manažerské, týmové i odborné znalosti a dovednosti pro praktické řešení zlepšovacích aktivit.

Jak budeme na kurzu postupovat:

• Ukážeme si základní principy Lean a Six Sigma a metodiky DMAIC v nevýrobních procesech
  • Navrhneme způsob řízení a vedení zlepšovacích aktivit
  • Nasbíráme informace ze stávajících procesů
  • Identifikujeme opravdové příčiny potíží
  • Z různých variant řešení vybereme tu nejvhodnější
  • Zajistíme udržitelnost opatření
Po dokončení našeho kurzu získáte osvědčení o absolvování kurzu a po úspěšně dokončeném zlepšovacím projektu se stanete certifikovaným Green Beltem pro nevýrobní procesy.

Cena zahrnuje

• Manuál "Lean Six Sigma Workbook"
  • Telefonickou a e-mailovou podporu
  • Občerstvení během kurzu