Lean Six Sigma – Black Belt – září

Vítejte ve světě mistrů síly Lean Six Sigma

Black Belt je vaše vstupenka do světa zlepšovacích procesů na strategické úrovni. Naučte se řídit velké zlepšovací projekty napříč celou firmou, snižovat zmetkovost, zvyšovat produktivitu, zlepšovat cash flow a vnést do všech procesů vyšší efektivitu. Obvyklá úspora Black Belt projektu je cca 3 miliony Kč/rok.Praktický trénink Black Belt je zastřešený a připomínkovaný Master Black Belty společností Siemens Learning Campus, Invesys, LG Philips, Česká Spořitelna a dalších.

Pro koho je školení Black Belt určené?

• Projektové profesionály, kteří se zabývají řešením zásadních firemních problémů
  • Střední a vyšší management firem
  • Všechny, kteří chtějí vést řešitelské týmy pomocí metodiky DMAIC
  • Držitele certifikace Green Belt (není podmínkou)
  • Talenty

Co se na tréninku Black Belt naučíte?

Aplikovat hluboké znalosti metod a nástrojů neustálého zlepšování procesů. Absolventi dokážou řešit zlepšovací projekty a odborně podpořit Green Belty v použití pokročilé metodiky Lean Six Sigma.

Jak budeme při kurzu Black Belt postupovat:

• Definujeme zlepšovací projekty s výrazným obchodním dopadem
  • Naučíme se hodnotit finanční efekt projektů
  • Změříme parametry související s problémem a efektivně posbíráme data (VOC, mapování a další)
  • Analyzujeme data, vyhledáme prvotní příčiny (pokročilé statistické metody, analýza kořenových příčin RCA a další) a ověříme je.
  • Naučíme se problémy řešit inovativně (Lean techniky, Design of experiment DOE a další) Zavedeme udržitelné řešení (standardizace, regulační diagramy, KPI a další)

Kdo je Black Belt a co se od něj očekává?

Black Belt je nositel zlepšovacích procesů ve společnosti. Má na starosti:

• Výběr vhodných projektů a jejich finanční ohodnocení
  • Řízení projektů a projektových týmů
  • Řízení změn
  • Prezentace výsledků

Po ukončení tréninku a přezkoušení, obdržíte osvědčení o absolvování kurzu. Po úspěšném dokončení dvou zlepšovacích projektů Vám bude udělena certifikace Black Belt. Stanete se součástí expertní komunity a získáte možnost sdílet zkušenosti s dalšími Black Belty na našich pravidelných setkáních.

Vyberte si jednu ze tří variant kurzu:

Napište nám v přihlášce do Poznámky, o kterou možnost máte zájem.

• Black Belt. Standardní rozsah a podpora. Cena 99000,– Kč/osobu (bez DPH).
  • Black Belt Plus. Zahrnuje i 2 koučovací dny u klienta, významně zvyšuje pravděpodobnost dokončení projektů v určeném termínu. Kontaktujte nás pro víc informací.
  • Black Belt Executive. Pro extrémně rychlou návratnost investice. Cena se odvíjí od výše garantované návratnosti investice. Kontaktujte nás pro víc informací.

Cena školení zahrnuje

• Manuál „Lean Six Sigma Workbook“
  • Elektronický tréninkový manuál DMAIC
  • Knihu „Minitab – Průvodce uživatele“