Kurzy současného moderního tance pro zájemce od 12 let a pro dospělé

ROZSAH kurzů DD:
32 lekcí od října do června , v délce 75 minut a další akce – vánoční lekce, ukázkové lekce pro rodiče , kamarády, pololetní lednová a závěrečná červnová, společná diskotéka, účast na veřejných akcích ( taneční soutěže) a akce TŠ Victoria a agentury Malevil.Možnost přestupu do tanečního klubu nebo taneční skupiny v případě doporučení lektorů – o všech konkurzech budete pravidelně informováni. Věrnostní SLEVA ze školného Prázdninové školy tance Luhačovice, pokud se jí zúčastníte .

Celoroční školné činí 1 490,- Kč při celkové jednorázové úhradě na začátku školního roku . Tato jednorázová úhrada je zlevněna. Vyberete-li si pro úhradu celoročního školného splátkový systém ( 2 x ročně ), hradíte plné, nezlevněné školné ve dvou splátkách: 870,- Kč při zahájení kurzu a 870,- Kč před zahájením 2. pololetí v únoru.

Kurzy současného moderního tance pro zájemce od 12 let a pro dospělé

Jihomoravský kraj