KURZY „ jak pracovat s dětmi zatíženými poruchami učení „

 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  531989
 • Lektor

 • Popis
  Informace je přístupná pouze registrovaným uživatelům EduCity Registrujte se hned!
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj

Popis kurzu KURZY „ jak pracovat s dětmi zatíženými poruchami učení „

V poslední době se velmi často setkáváme s pojmem lehká mozková dysfunkce, který je spojován především s poruchami učení, nesoustředěností, hyperaktivitou a jinými projevy. Ve skutečnosti jde o nesprávnou komunikaci mezi pravou a levou mozkovou hemisférou a obvykle též mezi přední a zadní částí mozku. Řada pedagogů si s těmito dětmi neví rady a neví, jak s nimi pracovat. Je to škoda, protože existují metody, které u těchto dětí, často s vysokou inteligencí, dokáží tento handicap eliminovat.

Jednou z možných efektivních metod je KINEZIOLOGIE,

jejímž prostřednictvím lze řešit problém dyslexie, dysgrafie, pomočování dětí,alergické reakce, poruchy sebedůvěry,logopedické problémy.Kurz jak pracovat s dětmi, zatíženými poruchami učení „ je určen především pedagogickým pracovníkům mateřských a základních škol, ale i všem rodičům, kteří se chtějí vzdělávat.

Celková délka kurzu je 10 hodin ( skupina maximálně 10 ti účastníků )..

Místo konání: studio Slunce , Antonínská 5

Termíny: průběžně během roku dle počtu zájemců – pátky, soboty, příp. neděle .Kurz bude vždy otevřen při dostatečném počtu přihlášených zájemců.

Pod vedením Martiny Svobodové se během kurzu seznámíte s touto metodou, získáte základní přehled cviků, podporujících správnou funkci pravé a levé mozkové hemisféry a cviků pro vnitřní harmonizaci . Tyto cviky si prakticky vyzkoušíte a naučíte se základní svalový test .

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace