Korelační a regresní analýza statistických dat - listopad

Nevíte, jak nastavit proces, abyste vyráběli podle požadavků zákazníka? Potřebujete nalézt vztahy mezi vstupními, procesními proměnnými a výstupem z vašeho procesu? Hodnotíte výstup z vašeho procesu jen OK/nok kusy, a přesto potřebujete nalézt správné nastavení procesu? Přijďte na naše školení, vše vám názorně ukážeme a vysvětlíme. Sami si vše také ve statistickém program Minitab vyzkoušíte. Jednodenní kurz Korelační a regresní analýza se koná v rámci uceleného, pětidenního kurzu Statistika pro pokročilé. Můžete si tak vybrat i další témata v rámci statistických metod.

Pro koho je kurz určený?

• Pracovníky kvality
  • Procesní inženýry
  • Členy týmu, který má na starosti zlepšování
  • Všechny, kteří potřebují pro rozhodování argumenty, které jsou podložené čísly
  • Máte-li na starosti práci s čísly

Co se na našem školení naučíte?

• Jakým způsobem získáme popis vztahu mezi vstupními a výstupními parametry
  • Co to znamená multikolinearita
  • Co dělat v případě, že na výstupu nemáme spojitou veličinu
  • Korelace a lineární regrese
  • Vícerozměrná regrese
  • Logistická regrese
  • Probit model
Jste v Minitabu zběhlí, ale máte konkrétní problém? Připravíme pro vás nebo Vaši firmu školení na míru. Kontaktujte nás.

V ceně školení je zahrnuto

• Česky psaný praktický průvodce uživatele s komentovanými příklady Minitab 17 – Příručka uživatele
  • Možnost zapůjčení notebooku
  • Občerstvení