Jak úspěšně prodávat online a nechybovat

Každý měsíc v ČR zanikne několik set e-shopů. Opakují stejné chyby. Chcete to dělat lépe než oni? Přijďte si pro rady, které zvýší vaši šanci stát se úspěšným online prodejcem.

Zjistíte, jak působit důvěryhodně, v čem vám pomůžou zbožové porovnávače nebo kolik investovat do PPC reklamy.

Jak budete v prodeji na internetu úspěšní - to záleží jen na vás. Nedovolte konkurenci těžit z vašich chyb, obzvlášť v začátcích online podnikání. Přihlaste se na školení ještě dnes.

Co konkrétně se na školení naučíte?

• Jak e-shop vyladit i bez znalosti grafiky nebo programování
    Od vstupu do e-shopu k potvrzení objednávky je dlouhá cesta. Řekneme vám, jak ji zákazníkům zkrátit a sdělit jim přesně to, co je zajímá - ve správný čas a na správném místě.
  • Co dělat, když e-shop neprodává
    Nemusíte být zrovna odborníky na online marketing, abyste dokázali rozeznat příčiny nízké konverze. Naučíme vás, čím kromě ceny bojovat, anebo jak jednoduše odhalit a prodávat svoje konkurenční výhody.
  • Jak o sobě dát na internetu vědět za rozumné peníze
    Chytrá investice do online reklamy vám přinese požadovaný zisk. Poradíme vám, které formy propagace se dnes vyplatí a na které si dát raději pozor. Zjistíte, že některé z nich vás nemusí stát ani korunu.
  • Jak si vybudovat dobrou pověst mezi zákazníky
    Důvěra zákazníků se těžko získává a lehce ztrácí - ohrané, přesto pravdivé. Napovíme vám, jak si získat loajální klienty tak, aby se k vám opakovaně vraceli.
  • Co na e-shopu měřit, proč a jak vám to pomůže
    Nástroj Google Analytics vám zdarma poví vše, co potřebujete vědět - stačí pokládat správné otázky. Naučíme vás s ním pracovat - důležitá data měřit, zpracovávat a vyvozovat jasné závěry.

TIP: Přineste si na školení vlastní notebook nebo tablet a zkoušejte nově nabyté znalosti v praxi rovnou na místě.

Kdo ze školení vytěží nejvíc?

• začínající provozovatelé e-shopů (1-3 měsíce)
  • pokročilejší (ale nespokojení) provozovatelé e-shopů
  • marketéři a obchodníci, kteří chtějí znát aktuální trendy v online prodeji

Školí odborníci, kteří s e-shopy dennodenně pracují

K účasti na školení nepotřebujete žádné speciální znalosti či dovednosti. Naši lektoři vám vše srozumitelně vysvětlí, to nejdůležitější ihned převedou do praxe - přímo na místě vám poradí, kde v případě vašeho e-shopu vidí rezervy.

Jak úspěšně prodávat online a nechybovat

21.7.2016  Jihomoravský kraj Upřesnující informace k termínu