Interní auditor IATF 16949

Pro koho je toto školení určené?

Interním auditorům , kteří chtějí auditovat systém IATF 16949 ve vlastních firmách, či u svých dodavatelů. Školení je zaměřeno na auditování požadavků normy s ohledem na procesní přístup a jednotlivé oblasti fungování firem. Představení základních požadavků normy IATF 16949 z praktického hlediska, z úhlu pohledu auditora a se zaměřením na zlepšování.

Co mi toto školení přinese?

Informace o požadavcích normy z úhlu pohledu auditora, avšak procesním přístupem.

Co je náplní školení?

požadavky na procesy, vysvětlení principu procesního řízení, vstupů, výstupů, návazností, měřitelnosti, zlepšování, důležité aspekty při analýzách, kam zaměřit pozornost, kde se ptát a jak, personalistika, řízení dokumentace, dokumentované informace, příručka, směrnice, instrukce, validace, kontroly a zkoušky, měření, pracovní prostředí, měřidla, řízení neshod, nápravná opatření, analýza rizik, neshodné produkty a reklamace, cíle a politika,

interní audity dle ISO 19011

plánování auditu, jak být správným auditorem, na co se ptát a dívat při auditu, příprava na audit, návrhy na zlepšování, výstupy z auditu.

Rozsah 2 dny.

Interní auditor IATF 16949