Středoevropská studia Executive US – MBA

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Kolejní 2906/4, 612 00 Brno
  • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Středoevropská studia Executive US – MBA

Středoevropská studia Executive US – MBA jsou společným programem Univerzity Sv. Františka v Joliet, Illinois (35 mil od hlavního města Chicaga) a Vysokého učení technického v Brně, kdy absolventi získávají titul MBA, který uděluje Univerzita Sv. Františka.

Přečtěte si názory absolventů

 

Univerzita Sv. Františka v Joliet, Illinois a program MBA je akreditován The Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools a také ACBSP – the Accreditation Council for Business Schools and Programs, což ji opravňuje nabízet a udělovat hodnost Master of Business Administration (MBA). Dohled a záštitu nad programem provádí Univerzita Sv. Františka v souladu s akreditačními podmínkami a zásadami zahraniční spolupráce v rámci vzdělávacích programů pro občany nepocházející z USA.

Studium bylo vyvinuto na základě více jak desetileté zkušenosti s realizací amerického studia MBA na VUT v Brně, ve spolupráci s Dominikánskou univerzitou v Chicagu. Na základě těchto zkušeností bylo studium navrženo tak, aby maximálně odráželo praktické potřeby vrcholových manažerů v České republice a podporovalo mezinárodní, interkulturální a globalizující aspekt současného podnikání. Díky zkušenostem s americkým MBA na VUT v Brně, studium kombinuje výhody evropského i amerického modelu MBA studií. Staví na prakticky koncipovaném obsahu podporující bezprostřední přenos získaných znalostí a dovedností do manažerské praxe účastníků studia. Účastníky studia jsou vrcholoví manažeři firem a organizací v ČR, SR a dalších evropských zemí.

Tomuto záměru je podřízena pečlivě sestavená obsahová skladba i metody výuky. Studium probíhá víkendovou formou (1 víkend za měsíc) a trvá jeden a půl roku (tři semestry). Zdůrazněn je zejména mezinárodní a interkulturální aspekt studia. Kromě teoretických znalostí je studium zaměřeno především na řešení praktických problémů a rozvoj manažerských dovedností.

Studium probíhá v jazyce českém a anglickém, kdy 45% modulů je vyučováno profesory z Univerzity Sv. Františka. S vědomím praktické nezbytnosti anglického jazyka, byl pro zájemce zařazen hned v úvodu intenzivní 50 hodinový kurz Business English, který tvoří základ pro další rozvoj praktického uplatnění anglického jazyka v průběhu studia. Znalost angličtiny je důležitou vstupní podmínkou vzhledem k tomu, že přednášejícími jsou také lektoři z USA, atp.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - MBA studium na VUT v Brně

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

MBA studium na VUT v Brně

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kolejní 2906/4, 612 00 Brno

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace