Lean Six Sigma - Green Belt - září - PRAHA

Co se na kurzu Green Belt naučíte?

S tréninkem Green Belt získáte všechny základní manažerské, týmové a odborné znalosti a dovednosti pro praktické využití metody Lean Six Sigma. Cílem školení je předání základního know-how Lean Six Sigma, které umožní úspěšně řešit problémy s kvalitou a efektivitou. Praktické školení je přípravou na případné povýšení do světa mistrů Lean Six Sigma - Black Belt.

Obvyklá výše úspory z Green Belt projektu je 1 mil. Kč/rok.

Jak budeme při kurzu Green Belt postupovat:

• Řekneme si základní principy Lean a Six Sigma a metodiky DMAIC
  • Zmapujeme procesy, sesbíráme data a informace z procesů, ověříme jejich důvěryhodnost (VSM, plán sběru dat, ověření systému měření MSA, způsobilost procesů)
  • Vysvětlíme si základy statistiky pro práci a rozhodování na základě dat (statistická analýza dat, otestování nalezených hypotéz)
  • Poznáme některé zlepšovací a optimalizační techniky (FMEA, základy plánovaného experimentu DOE, 5S, vizuální řízení, SMED, systémy tahu a mnoho dalších)
  • Standardizujeme procesy a připravíme dokumentaci, kontrolní plány, monitorování procesu SPC
Po ukončení tréninku obdržíte osvědčení o absolvování kurzu s přezkoušením, po úspěšně dokončeném zlepšovacím projektu se stanete certifikovaným Green Beltem. Využijete-li našich konzultací, bude vám cesta ke Green Beltu trvat asi 3 až 4 měsíce.

Pro koho je školení Green Belt určené?

• Vedoucí projektových týmů
  • Členy pracovního týmu
  • Všechny, kteří chtějí pracovat na trvalém zlepšování

Cena zahrnuje