MS PowerPoint_tvorba správné prezentace

 • Lektor

 • Popis
  Ing. Jaroslav Nedoma
 • Místo konání

 • Region:
  Jihočeský kraj
 • Adresa:
  Písecká 904/2, 38601 Strakonice
 • Termín

 • Termín zahájení:
  7.1.2019 – 08:30 hod.
 • Termín ukončení:
  7.1.2019 – 16:00 hod.
 • Cena *

 • Cena:
  2493 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu MS PowerPoint_tvorba správné prezentace

Prezentace mohou být perfektní, profesionální a přitom jednoduché. Popisuji přesně PowerPoint. Jedná se přímo o ukázku jednoduchosti, jen je potřeba zjistit, jak se oprostit od složitých postupů.
 • Potřebujete prezentovat nejen výsledek, ale prezentací zaujmout?
 • Chcete, rychle a profesionálně připravovat prezentace?
Pak je tento seminář právě pro Vás. Ujasníte si, co a kde neděláte správně a jak si zjednodušit práci. Pak je tento seminář právě pro Vás. Ujasníte si, co a kde neděláte správně a jak si zjednodušit práci. Na semináři se naučíte vytvářet působivé dokumenty dle pravidel typografie s polovinou času a nervů než doposud.   PRO KOHO JE URČEN:  Seminář je určený pro všechny, kteří připravují prezentace a rádi by využili všech možností softwaru. Prezentace budou Vaší vizitkou a jejich příprava Vaší zábavou.   ČAS: 1denní seminář od 08:30 - do 16:00 POŽADAVKY: Vlastní PC s MS Office 2007 nebo novější, na požádání zajistíme PC u nás s příplatkem MÍSTO: Provozovna ELUKA – Strakonice, Písecká 904/2, 386 01 (vedle Mountfieldu) CENA: obsahuje 10 % akční slevu pro tento rok (ceny jsou uvedeny bez DPH 21%)   DALŠÍ INFORMACE:  Každý z účastníků získá lahev jakostního vína ZNOVÍN ZNOJMO s reklamním označením Quality Point ZDARMA VYSOKÉ HODNOCENÍ SEMINÁŘE ÚČASTNÍKY – NEVÁHEJTE – KAPACITY OMEZENY Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře
Objednat účast na kurzu - MS PowerPoint_tvorba správné prezentace
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace