Doprava a logistika

 • Místo konání

 • Region:
  Jihočeský kraj
 • Adresa:
  Radniční 133/1, České Budějovice
 • Termín

 • Termín zahájení:
  8.3.2018
 • Termín ukončení:
  9.3.2018
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
 • Cena *

 • Cena:
  7500 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  7500 Kč + 21% DPH

Popis kurzu Doprava a logistika

Úvod
Distribuční logistika má za cíl správné umístění výrobků na trh při vynaložení optimálních nákladů. Kurz je zaměřen především na určení vhodných způsobů balení výrobků, správné nastavení logistických jednotek a efektivní výběr druhu přepravy. Posluchači kurzu se seznámí s problematikou nakládacích a vykládacích prací a také s pracovním režimem řidičů.

Cíle
Porozumět principům distribuční logistiky. Umět optimálně navrhnout vhodný způsob balení a druh přepravy. Naučit se identifikovat možná rizika při přepravě nákladů. Umět využít schopností a dovedností všech pracovníků s cílem zvýšit produktivitu práce na expedici. Pochopit problematiku pracovního režimu řidičů.

Obsah
Funkce obalu. Manipulační a přepravní jednotky. Přepravní prostředky. Manipulační značky. Značení přepravních jednotek. Logistika obalů. Zpětná logistika. Obaly z pohledu SCM. Podmínky bezpečné práce při nakládce a vykládce. Problematika nakládacích a vykládacích prací. Nakládání, skládání a uložení nákladu. Upevnění a zajištění nákladu. Druhy přeprav. Zvláštní druhy přepravy. INCOTERMS 2010. Pracovní režim řidičů – Dohoda AETR, nařízení ES 561/2006. Průmysl 4.0 a jeho průmět do logistiky.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, příklady z praxe.

Určeno
Kurz je určen pro střední a nižší management, pracovníky skladů, pracovníky expedice.

Objednat účast na kurzu - Doprava a logistika
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace