Kurz profesního růstu analytika AM ADVANCED - distanční e-kurz

e-kurz

Firma Object Consulting nabízí další běh distančního e-learningového kurzu s názvem „Kurz profesního růstu analytika AM ADVANCED“

Kurz je určen pro analytiky a vedoucí projektů a je organizován tzv. distanční formou, tj. pomocí aplikace přes internet.

Odhadem lze počítat s 3-5 hodinami týdně, které by měl účastník kurzu věnovat

Kurz je rozdělen do jednotlivých témat neboli kapitol. Po přihlášení do aplikace na internetu se účastníkovi zobrazují pokyny ke studiu a testy jednotlivých kapitol.

Na konci kurzu absolvent získá certifikát o absolvování školení.

Datum ukončení kurzu je stanoveno v rozmezí 2 měsíců od zahájení v závislosti na průběhu kurzu.

Kurz vede RNDr. Ilja Kraval, autor několika knih z oboru, který má mnohaleté zkušenosti nejen z oblasti konzultační a školitelské činnosti, ale také z praxe hlavního analytika, působil také jako metodik při zavádění UML do vývoje a a jako vedoucí projektů.

Bližší informace zde

Kurz profesního růstu analytika AM ADVANCED - distanční e-kurz