Interactive Online PhD

studium

Program PhD (Doctor of Philosophy) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium PhD časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, slovenštině či angličtině nebo v kombinaci těchto jazyků. Sami si volíte specializaci svého PhD programu i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

SPECIFIKACE PROGRAMU INTERACTIVE ONLINE PhD

Délka studia: standardně 2 - 3 roky Zahájení programu: kdykoliv v průběhu roku
Jazyk programu: čeština, slovenština, angličtina a španělština nebo kombinace těchto jazyků Doporučujeme pro: absolventy VŠ
Forma studia: interactive online Získaný titul: PhD

STRUKTURA PROGRAMU INTERACTIVE ONLINE PhD

Program Interactive Online PhD se skládá celkem z 10 předmětů. Student absolvuje 2 předměty zvolené specializace (dle výběru), 2 předměty z volitelného modulu (dle výběru) a 6 předmětů Vědecko-výzkumného modulu (předměty jsou shodné pro všechny studenty). Nedílnou součástí programu Interactive Online PhD je publikační činnost.

6 předmětů Vědecko-výzkumného modulu:

Metodologie výzkumu
Projekt I - Návrh