Interactive Online BBA

 • Místo konání

 • Region:
  Internet
 • Adresa:
  odkudkoliv - online forma studia
 • Termín

 • Od – do:
  Zahájit studium programu Interactive Online BBA je možno kdykoliv v průběhu roku.
 • Cena *

 • Cena:
  59500 Kč
 • Popis ceny:
  Kurzovné si můžete rozložit až do 8 splátek po dobu 2 let bez navýšení ceny (tzn. platba 1x za 3 měsíce)

Popis kurzu Interactive Online BBA

Program BBA (Bachelor of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium BBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, slovenštině nebo angličtině. Studium BBA vám umožní doplnit si či rozšířit zejména teoretické znalosti v oblastech, které jsou nejdůležitější pro manažerskou práci. 

SPECIFIKACE PROGRAMU INTERACTIVE ONLINE BBA

Délka studia: standardně 2 - 3 roky Zahájení programu: kdykoliv v průběhu roku
Jazyk programu: čeština, slovenština a angličtina nebo kombinace těchto jazyků Doporučujeme pro: absolventy SŠ s minimální či žádnou manažerskou praxí
Forma studia: interactive online

Získaný titul: BBA

STRUKTURA PROGRAMU INTERACTIVE ONLINE BBA

Program Interactive Online BBA se skládá z 9 modulů, které v sobě zahrnují tematicky související dílčí předměty. Celkem student absolvuje 37 předmětů.

9 modulů:

Management
Human resources
Marketing
Finance
Komunikace
Etika
IT management
Projektový management
Sales management

Video doplňující kurz Interactive Online BBA

Objednat účast na kurzu - Interactive Online BBA
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace