Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Základy Implementácie Cisco Unified Collaboration

Kurz je určený pre účastníkov, ktorí sa chcú hlbšie zoznámiť s Collaboration technológiami a je zameraný hlavne na základné princípy fungovania a implementácie hlasových a video hovorov. Absolvovaním tohto 5dňového kurzu sa účastník zoznámi s postupom návrhu základných konfigurácií a implementáciou Cisco VoIP telefónie a Video konferenčných systémov. Účastníkom budú predstavené komponenty a aplikácie, ktoré sú súčasťou UC riešení. Počas školenia budú predvádzané názorné ukážky daných technológií a ich funkcie, ktoré si účastníci budú aj sami konfigurovať. Predstavené budú koncové zariadenia a ich funkcie. Súčasťou školenia je teoretická časť zameraná na princípy fungovania VoIP sietí používaných protokolov a funkcie jednotlivých zariadení. Účastníci sa zoznámia s preferovanou architektúrou, základmi virtualizačných technológií a požiadavkov pre UC aplikácie. Absolvovaním tohto školenia by mali účastníci rozumieť Cisco licenčnému modelu a jeho výhodám. Súčasťou školenia sú aj základná konfigurácia Cisco Unified Call Manageru (CUCM) 10.6, registrácie UC endpointov, konfigurácia služieb IM&P, Cisco Jabber. Ďalšou preberanou tematikou je Cisco TelePresence Video Communication Server (VCS) X8.5 a jeho konfigurácia.

Základy Implementácie Cisco Unified Collaboration

Bratislavský kraj

49 000 Kč

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.