Tvorba animovaných bannerov – prechod od technológie Flash na HTML5 + CSS3 + JavaScript

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  2630670
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
 • Cena *

 • Cena:
  3700 Kč
 • Popis ceny:
  3700 Kč (katalogová cena pro Prahu), 3300 Kč (katalogová cena pro Brno), 125 EUR (katalogová cena pro Bratislavu)

Popis kurzu Tvorba animovaných bannerov – prechod od technológie Flash na HTML5 + CSS3 + JavaScript

Potrebujete vytvárať reklamné bannery kompatibilné s mobilnými zariadeniami? Riešite situáciu, keď máte už vytvorený animovaný banner technológiou Flash, ale potrebujete ho mať vo formáte HTML5 + CSS3 + JavaScript? Ste grafik alebo manažér majúci na starosti reklamu na internete a potrebujete správne pripraviť reklamný banner spĺňajúci špecifikácie AdWords a pod.? Presne pre vás je určený tento kurz.
Na rôznych verziách Adobe Animate (Flash Professional) si ukážeme prípravu banneru s následným exportom do HTML5 + CSS3 + JavaScript najrýchlejšou a najefektívnejšou cestou. Neskôr sa pustíme do tvorby HTML5 + CSS3 + JavaScript banneru "na zelenej lúke". Na záver sa pozrieme na prípravu videoprehrávača a pripomenieme si prácu s videom vo formáte Flash; súčasne sa naučíme pracovať s videom v HTML5 a vytvoríme si vlastný videoprehrávač.
Objednat účast na kurzu - Tvorba animovaných bannerov – prechod od technológie Flash na HTML5 + CSS3 + JavaScript
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace