PRINCE2® Practitioner

Kurz PRINCE2 Practitioner má za cíl, aby:

• účastníci hlouběji pochopili filozofii metodiky projektového řízení PRINCE2 naučili se aplikovat ji na řízení projektu v prostředí podporujícím tuto metodiku
  • se účastníci připravili na absolvování prestižní mezinárodní certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner a na závěr kurzu ji složili.
Naše společnost POTIFOB, s.r.o. je největší česká akreditovaná tréninková organizace - ATO PRINCE2. Kurzy PRINCE2 Practitioner vedou naši zkušení akreditovaní trenéři PRINCE2, obvykle přímo hlavní trenér POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP. Štefan je akreditovaným trenérem PRINCE2 již od roku 2009. Vyškolil a připravil na úspěšnou certifikaci PRINCE2 již přes 1000 českých a slovenských posluchačů. Jeho profil najdete na stránce www.potifob.cz/lektori.

Pro koho je kurz a co přinese absolventům?

Certifikační kurz PRINCE2 Practitioner je vhodný pro projektové manažery, vedoucí týmů, projektové koordinátory, analytiky, pracovníky zabezpečování kvality a všechny, kteří:

• se chtějí zdokonalit v aplikování metodiky PRINCE2 na řízení svých projektů
  • chtějí získat prestižní, celosvětově uznávaný certifikát projektového manažera PRINCE2 Practitionerpotvrzující jejich schopnost řídit projekty podle PRINCE2.

Zkouška PRINCE2 Practitioner posuzuje, zda je kandidát schopen aplikovat PRINCE2 pro řízení jednoduchého projektu v prostředí podporujícím PRINCE2. Kandidát musí prokázat kompetence potřebné pro úroveň Foundation a schopnost aplikovat i přizpůsobovat metodiku PRINCE2 tak, aby s její pomocí vyřešil zadání stanovené v případové studii.

Speciální nabídka:

Pokud si u nás současně objednáte kurzy PRINCE2 Foundation i Practitioner, celková cena za oba kurzy je jen 38.400 Kč (v ČR) / 1.399 EUR (v SR).

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Záruka termínu konání kurzu

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků či z jiných subjektivních příčin na naší straně. Od vzniku společnosti jsme nezrušili ani jeden z našich kurzů.

Záruka nejlepší ceny

Pokud kdekoliv jinde obdržíte výhodnější cenovou nabídku certifikačního kurzu PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner nebo PRINCE2 Foundation + Practitioner akreditovaného realizovaného v České republice s porovnatelnými zárukami, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Záruka kvality

Pokud dodržíte všechny pokyny lektora, zúčastníte se na celém kurzu a přesto zkoušku PRINCE2 Foundation nesložíte, můžete kurz  absolvovat ještě jednou zdarma. Dokonce za Vás zaplatíme poplatek za opětovnou certifikační zkoušku. Mimochedom, tato naše služba není moc využívaná - dosavadní úspěšnost našich studentů na zkoušce PRINCE2 Foundation (tzv. pass rate) je téměř 100%.

Záruka udržení know-how

Jako jediní na českém a slovenském trhu poskytujeme záruku, že s případnou ztrátou námi vyškoleného zaměstnance neztratíte také prostředky investované do jeho školení PRINCE2. Podrobnosti najdete na naší stránce www.potifob.cz/zaruky.

Hrajeme fér

Jako zatím jediní na českém a slovenském trhu poskytujeme transparentní a férové podmínky pro případ, že byste potřebovali posunout Váš již objednaný kurz a zkoušku PRINCE2. Podrobnosti viz www.potifob.cz/hrajeme_fer

Jak objednat?

Prosím kontaktujte:

Ing. Monika Ondeková, sales & operations director, ondekova@potifob.com, tel. +420-2-4440 1231, mobil: +420-605 828 126, Skype: potifob.com

Ing. Štefan Ondek, PMP, managing partner a hlavní trenér, ondek@potifob.com

POTIFOB, s.r.o., Urbánkova 15, 143 00 Praha 4, Česká republika

POTIFOB je akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2®.

PRINCE2® je registrovaná ochranná známka AXELOS Limited.

© 2009-2015 POTIFOB, všechna práva vyhrazena.

PRINCE2® Practitioner

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

23.4.2015 –  24.4.2015  Bratislavský kraj Upřesnující informace k termínu

890 Euro