Microsoft Project 2016/2013 – základný kurz

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  3.4.2017
 • Termín ukončení:
  5.4.2017
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Cena *

 • Cena:
  270 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  270 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu Microsoft Project 2016/2013 – základný kurz

Tento kurz je určený všetkým, ktorí chcú riadiť projekty s podporou prelomovej verzie programu Microsoft Project 2016 nebo 2013. Účastníci kurzu sa naučia založiť a nastaviť nový projekt, pripraviť v ňom časový plán, určiť a priradiť potrebné zdroje, riešiť ich preťaženie, plánovať a monitorovať náklady, aktualizovať a sledovať priebeh projektu. Zoznámia sa s možnosťami prezentácie stavu projektu, ktoré využijú pri diskusiách s kolegami alebo so zákazníkmi. Všetky demonštrácie sú vykonávané na jednoduchých zrozumiteľných modelových situáciách, ktoré umožňujú dobre pochopiť filozofiu programu a súvislosti medzi jednotlivými súčasťami projektu.

V učebni bude inštalovaná ako verzia 2016, tak i 2013. Demonštrácie budú primárne prebiehať vo verzii 2016, v prípade potreby použijeme verziu staršiu.

Objednat účast na kurzu - Microsoft Project 2016/2013 – základný kurz
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace