Microsoft Office SharePoint Server 2013 – pre správcov obsahu

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  6.12.2016
 • Termín ukončení:
  7.12.2016
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  202 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  202 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu Microsoft Office SharePoint Server 2013 – pre správcov obsahu

Kurz je určený užívateľom platformy SharePoint 2013, ktorí chcú aktívne vytvárať a spravovať obsah určitej oblasti SharePoint a radi by získali ucelený prehľad o tom, čo v oblasti správy SharePoint zvládnu sami, užívateľsky, ako tzv. Power Users. So získanými informáciami o základných princípoch a architektúre SharePoint sa jednoduchšie rozhodnete, či je vhodnejšie založiť nový web, knižnicu alebo zoznam a to nielen z pohľadu prístupových práv, ale i organizácie zdieľaných informácií a aké ďalšie dostupné nastavenia využiť, aby ste pre svoju prácu i prácu vašich kolegov vyťažili z tejto platformy čo najviac. Nechajte sa prekvapiť možnosťami podpory a automatizácie firemných procesov, množstvom šablón, využitím metadát, jednoduchosťou tvorby stránok, bohatou ponukou webových častí...
Objednat účast na kurzu - Microsoft Office SharePoint Server 2013 – pre správcov obsahu
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace