Microsoft Excel 2016/2013 – praktické využitie

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  12.1.2017
 • Termín ukončení:
  13.1.2017
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  160 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  160 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu Microsoft Excel 2016/2013 – praktické využitie

Kurz je určený pre pokročilejších užívateľov programu Microsoft Excel 2016 alebo 2013, ktorí chcú vo veľkej miere zapojiť do svojej práce vstavané nástroje aplikácie. Dôkladne sa zorientujete v možnostiach pokročilého formátovania (vlastný formát čísel, podmienený formát), výpočtov pomocou funkcií mnohých kategórií (logické, textové, kalendárne, matematické). Zoznámite sa s princípmi práce s veľkým množstvom dát – kontrolou správnosti dát, filtrovaním, analýzou dát (vrátane základov kontingenčných tabuliek), grafickou prezentáciou zistených informácií. Detailnejší pohľad na problematiku získate na kurze s prvkami workshopu MSEX2W16.

V učebni bude inštalovaná ako verzia 2016, tak i 2013. Demonštrácie budú primárne prebiehať vo verzii 2016, v prípade potreby použijeme verziu staršiu.

Objednat účast na kurzu - Microsoft Excel 2016/2013 – praktické využitie
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace