Microsoft Excel 2010/2007 – pokročilé metódy a funkcie

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  16.1.2017
 • Termín ukončení:
  18.1.2017
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Cena *

 • Cena:
  330 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  330 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 10EUR + DPH)

Popis kurzu Microsoft Excel 2010/2007 – pokročilé metódy a funkcie

Kurz je určený pre skúsených užívateľov tabuľkového editora, ktorí chcú využívať špeciálne nástroje, postupy, metódy a funkcie programu Microsoft Excel 2010. Predpokladá sa pritom, že účastníci majú predchádzajúce znalosti v rozsahu kurzu Microsoft Excel 2010 – praktické využitie. Účastníci kurzu sa naučia v praxi využívať všetky pokročilé postupy, metódy a funkcie programu Microsoft Excel. Na kurze sa účastníci zoznámia s funkciami, ktoré im umožnia využívať všetky možnosti programu. Okrem toho sa naučia pracovať s kontingenčnými tabuľkami, vyhľadávaním a poľami. Vzhľadom na minimálne rozdiely medzi verziami Microsoft Excel 2007 a 2010, bude kurz prebiehať vo verzii Microsoft Excel 2010.
Objednat účast na kurzu - Microsoft Excel 2010/2007 – pokročilé metódy a funkcie
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace