Microsoft Access 2016/2013 – základný kurz

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  22.5.2017
 • Termín ukončení:
  26.5.2017
 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  550 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  550 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu Microsoft Access 2016/2013 – základný kurz

Tento kurz je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť vytvárať kompletné databázové aplikácie v programe Microsoft Access 2016 alebo 2013. Na kurze sa naučíte správne chápať princípy tvorby relačných databáz (a rozdiely v porovnaní s aplikáciou Microsoft Excel), možnosti tabuliek a logických vzťahov medzi nimi. Spoznáte techniky pre hromadnú manipuláciu s dátami, ako v zmysle analýzy dát, tak ich modifikácie. Dátovú časť aplikácie rozšírime i o užívateľské rozhranie, ktoré užívateľom databáz zásadne zjednoduší operácie nad dátami (zadávanie, zmenu a odstraňovanie dát) i orientáciu v aplikácii. V neposlednom rade vás naučíme tvoriť predpripravené zostavy, umožňujúce preniesť dáta z tabuliek do prehľadných a estetických výstupov.

V učebni bude inštalovaná ako verzia 2016, tak i 2013. Demonštrácie budú primárne prebiehať vo verzii 2016, v prípade potreby použijeme verziu staršiu.

Objednat účast na kurzu - Microsoft Access 2016/2013 – základný kurz
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace