GOC326 - Blend for Visual Studio 2013

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  1.6.2017
 • Termín ukončení:
  2.6.2017
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  260 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  260 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu GOC326 - Blend for Visual Studio 2013

Tento dvojdňový kurz poskytuje zoznámenie sa s nástrojom pre návrhárov užívateľských rozhraní (UI) Expression Blend 4. Kurz je určený nielen návrhárom, ale tiež vývojárom, ktorí už majú skúsenosti s vývojom UI v jazyku XAML v prostredí Visual Studio 2008, 2010 alebo niektorom z predchádzajúcich verzií Expression Blend a chcú zefektívniť svoju prácu. V priebehu kurzu sa zoznámite s hlavnými funkciami Blend, naučíte sa vytvárať animácie, pracovať so šablónami a štýlmi, s manažérom vizuálnych stavov (VSM) a pomocou Behaviors dodávať aplikáciám funkčnosť bez nevyhnutnosti písať XAML kód. Naučíte sa tiež vytvárať a používať vzorové dáta, DataBinding a pracovať s dátovým kontextom používaným napríklad v návrhovom vzore MVVM. Zoznámite sa tiež s tvorbou prototypov aplikácií pomocou SketchFlow a získavaním spätnej väzby v ranných štádiách návrhu UI.
Objednat účast na kurzu - GOC326 - Blend for Visual Studio 2013
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace