GOC305 - Vývoj, nasadenie a správa aplikácií pre Microsoft Azure

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  15.2.2017
 • Termín ukončení:
  16.2.2017
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  280 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  280 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu GOC305 - Vývoj, nasadenie a správa aplikácií pre Microsoft Azure

Tento kurz je určený pre vývojárov na platforme .NET a bude sa zaoberať detailmi návrhu a implementácie riešení pre platformu Windows Azure. Poslucháči sa naučia používať nástroje a techniky umožňujúce ľahký vývoj nových či migráciu existujúcich riešení do cloudu a tak značne znížiť náklady a čas potrebný na zvýšenie škálovateľnosti a dostupnosti riešení. Cloud je obrovský módne pojmom súčasnosti. Nie je to všeliek a musíte sa naučiť, ako správne používať (ako u všetkého). Na druhej strane Cloud a Azure najmä nie je len surová platforma pre beh aplikácií. Ponúka pekné služby, ktoré môžete použiť, aby sa váš život ako vývojárov zjednodušil a aplikácie pracovali rýchlejšie a účinnejšie. Tento kurz predpokladá dobrú znalosť. NET (C #) a základný prehľad pojmov používaných v distribuovaných prostrediach. Prechádza Azure platformou a Azure službami od A do Z a preskúmate takmer všetky možnosti, ktoré môžete použiť. Účastníci kurzu musí mať aktívne Azure subscription. Možno využiť zadarmo dostupný účet "Windows Azure 90 day free trial".
Objednat účast na kurzu - GOC305 - Vývoj, nasadenie a správa aplikácií pre Microsoft Azure
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace