EC-Council Network Security Administrator

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  7.8.2017
 • Termín ukončení:
  11.8.2017
 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  1980 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  1980 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu EC-Council Network Security Administrator

Tento originálny EC-Council kurz EC-Council Network Security Administrator je ideálny pre kandidátov na pozície bezpečnostných administrátorov, ktorých v jednom týždni komplexne zoznámi s problematikou bezpečnosti sietí z obranného pohľadu. Účastníci kurzu ENSA získajú základný prehľad o komponentoch bezpečnosti a o typoch útokov a základné informácie potrebné k analýze vnútorných a vonkajších bezpečnostných hrozieb sietí tak, aby boli schopní vytvoriť bezpečnostné pravidlá, ktoré skutočne ochránia informácie organizácie. Účastníci sa naučia, ako hodnotiť hrozby v internej sieti a hrozby z Internetu, ako uplatniť politiky bezpečnosti a stratégie firewallu. Okrem toho sa naučia, ako odhaliť systémové a sieťové zraniteľnosti a ako sa pred nimi brániť. Kurz je zakončený certifikačnou skúškou ENSA 312-38.
Objednat účast na kurzu - EC-Council Network Security Administrator
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace