Deploying Cisco Unified Intelligence Center

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Deploying Cisco Unified Intelligence Center

Cíle kurzu

Cílem kurzu je poskytnout účastníkům informace především o: + Základních vlastnostech produktu Cisco Unified Intelligence Center. + Instalaci, administrace a zabezpečení Cisco Unified Intelligence Center. + Konceptu reportingu a možnosti použití reportů v Cisco Unified Intelligence Center. + Podrobné customizaci reportů jak z normálních datových zdrojů (Cisco Unified CCE a Cisco Unified CVP), tak i nových zdrojů dat

Obsah kurzu

Cisco Unified Intelligence Center 8.0.4 je srozumitelný reportovací nástroj, jehož cílem je zjednodušit zákazníkovi tvorbu reportů a správu dat z různých zdrojů - a současně nabídnout jednotné uživatelské rozhraní pro přístup k datům z různých produktových řad aplikací společnosti Cisco.

Předpoklady

Pro úspěšné zvládnutí kurzu je doporučená praktická znalost produktu Unified Contact Center Enterprise a provozního fungování kontaktních center obecně.

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.
Objednat účast na kurzu - Deploying Cisco Unified Intelligence Center
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace