Adobe Photoshop – dizajn webu a aplikácií

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  9.6.2016
 • Termín ukončení:
  10.6.2016
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  210 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  210 Euro + DPH 20% (+ cena doporučené příručky: 0EUR + DPH)

Popis kurzu Adobe Photoshop – dizajn webu a aplikácií

V tomto kurze sa dozviete, ako využívať Adobe Photoshop pre tvorbu grafiky webových stránok a používateľského rozhrania (UI - User Interface) mobilných aj desktopových aplikácií. Najskôr sa teoreticky zoznámite so základnými pojmami z webovej a UI grafiky - typy layoutov a zariadenia, farebné schémy, formáty súborov, optimalizácia, používanie mriežok (Gridov). Potom preskúmate funkcie Adobe Photoshopu, ktoré vám môžu pomôcť pri efektívnej tvorbe grafiky - inteligentné objekty, rezy, štýly, masky, vektorové kreslenie a pod. V priebehu kurzu vytvoríte kompletnú layout webu a návrh používateľského rozhrania aplikácie od skice, cez prototyp až po hotovú grafiku. Nakoniec sa zoznámite s možnosťami použitia hotových na webe voľne dostupných komponentov pre vaše návrhy.
Objednat účast na kurzu - Adobe Photoshop – dizajn webu a aplikácií
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace