Profesionální recepční

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  1.12.2017
 • Od – do:
  2017-12-01; 9.00 - 17.00
 • Doba trvání:
  1 den
 • Cena *

 • Cena:
  4100 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4100 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Profesionální recepční

Cílová skupinaProgram je určen všem recepčním, kteří / které reprezentují firmu při prvním kontaktu se zákazníky a obchodními partnery a svým jednáním ovlivňují obraz společnosti, její chod a organizaci.CílAbsolvováním tréninku zdokonalíte své pracovní postupy a získáte sebevědomí při prezentaci společnosti. Poskytneme Vám nástroje, které zefektivní Vaši komunikaci se zákazníky a zvýší Vaši schopnost spolupráce s nadřízeným. Naučíte se správně komunikovat se zákazníky osobně i po telefonu.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníkůInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahMotivace pro profesionální službu, první dojemZnaky osobní službyPrvní dojem a jeho významKaždý host / zákazník je důležitýPrincipy efektivní komunikace v osobním kontaktuFáze osobního setkání a jejich důležitostVítání návštěv, nabídka občerstveníKomunikační dovednostiaktivní nasloucháníkladení otázekjazyk, volba slov, jasné sděleníNeverbální komunikaceoční kontaktvýraz obličeje, gesta, postoj, proxemikaTelefonní dovednostiSpecifika telefonní komunikaceEfektivní průběh telefonního hovoruStandardní situace – přepojování, dávání na „hold“, přebírání vzkazůReprezentativní vzhled, společenské chováníVlastní image versus image společnostiPilíře společenského chování, zdvořilostMísto konáníTrénink se bude konat ve školicí místnosti společnosti Positive, více informací bude upřesněno v pozvánce pro účastníky.CenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 4 100 Kč bez DPH za jednodenní program.Investice zahrnuje:Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníky“Positive” osvědčeníDárek PositivuVyhodnocení programu
Objednat účast na kurzu - Profesionální recepční
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace