PRINCE2 ® Foundation

Kurz PRINCE2 Foundation trvá 3 dny a pokrývá základy metodiky PRINCE2. Jeho cílem je objasnit účastníkům filozofii, na níž je postavena a připravit je na mezinárodní zkoušku PRINCE2 Foundation. Kurz tvoří vyvážená směs teorie a praktických cvičení.

Účastníci a přínosy

Tento kurz je vhodný pro projektové manažery, vedoucí týmů, projektové koordinátory, analytiky, pracovníky zabezpečování kvality a všechny, kteří:

• řídí projekty nebo se na nich podílejí
  • chtějí poznat metodiku PRINCE2
  • chtějí získat mezinárodně uznávaný certifikát potvrzující jejich znalosti projektového řízení

Kurz PRINCE2 Foundation Vám dá odpověď na následující otázky:

• Co potřebujete na rozběh projektu a jak vybudovat jeho organizaci?
  • Jak se projekt rozděluje na etapy (stages) a jak se řídí jednotlivé etapy?
  • Jak projektový řídit problémy (issues) a rizika?
  • Jak využívat při řízení projektu metodu řízení podle výjimek?
  • Co musí projektový manažer udělat při přípravě uzavření projektu?
  • A mnoho dalších.

Kurz vedou naši akreditovaní trenéři PRINCE2, zpravidla hlavní trenér POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP. Štefan vyškolil a připravil na úspěšnou certifikaci PRINCE2 již přes 1000 českých a slovenských posluchačů. Jeho profil najdete na stránce www.potifob.cz/lektori.

Každý účastník kurzu obdrží přípravný manuál a účastnický manuál s cvičeními i prezentací. Klíčovým prvkem kurzu je procesní model PRINCE2, vysvětlení jeho stavby, propojení projektových aktivit a rolí.

Na konci kurzu účastníci absolvují mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2 Foundation (zájemci o certifikaci PRINCE2 Practitioner musí nejprve složit zkoušku PRINCE2 Foundation).

Zkouška PRINCE2 Foundation vyhodnocuje, zda je kandidát schopen působit jako informovaný člen řídícího týmu projektu s použitím PRINCE2 v prostředí podporujícím tuto metodiku. Kandidát musí prokázat, že ovládá principy a terminologii PRINCE2, konkrétně:

• účel a zodpovědnosti jednotlivých řídících rolí v projektu
  • všech 7 principů, 7 témat, 7 procesů a techniky produktově orientovaného plánování (product-based planning) i hodnocení kvality (quality review).
  • účel a rámcovou strukturu jednotlivých řídících produktů PRINCE2
  • vztahy mezi principy, procesy, tématy, řídícími produkty a rolemi v PRINCE2.

Úspěšní absolventi certifkační zkoušky obdrží doživotně platný mezinárodní certifikát PRINCE2 Foundation.

Speciální nabídka: Pokud si u nás současně objednáte kurzy PRINCE2 Foundation i Practitioner, celková cena za oba kurzy je jen 38.400 Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Záruka termínu konání kurzu

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků či z jiných subjektivních příčin na naší straně. Od vzniku společnosti jsme nezrušili ani jeden z našich kurzů.

Záruka nejlepší ceny

Pokud kdekoliv jinde obdržíte výhodnější cenovou nabídku mezinárodně akreditovaného certifikačního kurzu PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner nebo PRINCE2 Foundation + Practitioner realizovaného v České republice s porovnatelnými zárukami, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Záruka kvality

Pokud dodržíte všechny pokyny lektora, zúčastníte se na celém kurzu a přesto zkoušku PRINCE2 Foundation nesložíte, můžete kurz  absolvovat ještě jednou zdarma. Dokonce za Vás zaplatíme poplatek za opětovnou certifikační zkoušku. Mimochodem, tato naše služba není moc využívaná - dosavadní úspěšnost našich studentů na zkoušce PRINCE2 Foundation (tzv. pass rate) je téměř 100%.

Záruka udržení know-how

Jako jediní na českém a slovenském trhu poskytujeme záruku, že s případnou ztrátou námi vyškoleného zaměstnance neztratíte také prostředky investované do jeho školení PRINCE2. Podrobnosti viz www.potifob.cz/zaruky.

Hrajeme fér

Jako zatím jediní na českém a slovenském trhu poskytujeme transparentní a férové podmínky pro případ, že byste potřebovali posunout Váš již objednaný kurz a zkoušku PRINCE2. Podrobnosti viz www.potifob.z/hrajeme_fer.

Jak objednat?

Prosím kontaktujte:

Ing. Monika Ondeková, sales & operations director, ondekova@potifob.com, tel. +420 2 4440 1231, mobil: +420-605 838 126

Ing. Štefan Ondek, PMP, managing partner a hlavní trenér, ondek@potifob.com

POTIFOB, s.r.o., Urbánkova 15, 143 00 Praha 4, Česká republika

POTIFOB je akreditovaná tréninková organizace (ATO) PRINCE2®.

PRINCE2® je registrovaná ochranná známka AXELOS Limited.

© 2009-2015 POTIFOB, všechna práva vyhrazena.

PRINCE2 ® Foundation

9.11.2015 –  11.11.2015 Upřesnující informace k termínu