Jednání se zákazníkem v obtížných situacích

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  21.2.2017
 • Od – do:
  2017-02-21; 9.00 - 17.00
 • Doba trvání:
  1 den
 • Cena *

 • Cena:
  4100 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4100 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Jednání se zákazníkem v obtížných situacích

Cílová skupinaTréninkový program je určen pro všechny, kteří se ve své práci často setkávají s obtížnými komunikačními situacemi s externími a interními zákazníky (kolegy).CílTrénink umožní účastníkům naučit se zvládat obtížné situace v komunikaci, umět jednat s rozčilenými klienty, vyřizovat oprávněné i neoprávněné reklamace, sdělovat nepříjemné pravdy a vypořádat se s námitkami. Naučí se rozpoznat a zvládnout manipulátora.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníkůInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahTypy obtížných situacíIdentifikace konkrétních obtížných situací z praxe účastníkůNástroje efektivního řešení obtížných situacíRozdělení situací do kategorií dle nástrojů jejich řešeníPostup při zvládání obtížných situací po telefonu i v osobním kontaktuTypologie obtížných zákazníkůManipulace a kontramanipulaceEmpatieAsertivita – jeden z nástrojů při řešení obtížných situacíZvládání námitek – konvertor, konkretizátorKontrola emocíTipy na zvládnutí akutního stresu vyvolaného obtížnou situacíMísto konáníTrénink se bude konat ve školicí místnosti společnosti Positive, více informací bude upřesněno v pozvánce pro účastníky.CenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 4 100 Kč bez DPH za jednodenní program.Investice zahrnuje:Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníky“Positive” osvědčeníDárek PositivuVyhodnocení programu
Objednat účast na kurzu - Jednání se zákazníkem v obtížných situacích
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace