Studium na střední škole v zahraničí

  • Místo konání

  • Region:
    Zahraničí
  • Adresa:
    USA, Kanada, Irsko, Velká Británie, Austrálie, Německo

Popis jazykového kurzu Studium na střední škole v zahraničí

Studium na střední škole v zahraničí je tím nejlepším způsobem, jak se zdokonalit v cizím jazyce, rozšířit si obzory, detailně poznat vybranou zemi, její kulturu, přírodu i historii. Kromě cenných znalostí Vám pobyt na střední škole v zahraničí přinese nová přátelství z celého světa, zvýší Vaše sebevědomí a pomůže Vám se osamostatnit. Zkušenosti, získané pobytem na střední škole v zahraničí jsou velmi dobrou průpravou pro Váš další, nejen studentský, život.

V příloze tohoto kurzu níže najdete katalog Studium na stření škole v zahraničí. V tomto katalogu naleznete bližší informace o studiu na středních školách v USA, Kanadě, Irsku, Velké Británii, Austrálii a Německu.

Pro získání podrobnějších informací nás prosím kontaktujte a přijměte pozvání ke schůzce v naší kanceláři. 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem za tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz

Příloha doplňující popis jazykového kurzu Studium na střední škole v zahraničíObjednat účast na jazykovém kurzu - Studium na střední škole v zahraničí
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace