Příprava na zkoušku PET (Preliminary English Test)

 • Místo konání

 • Region:
  Vysočina
 • Adresa:
  nám. Republiky 16 669 02 Znojmo CZ
 • Termín

 • Termín zahájení:
  14.2.2017
 • Termín ukončení:
  13.6.2017
 • Od – do:
  Kurz probíhá v hotelu U divadla celkem 17 dní vždy v Út 16:00 - 17:50
 • Cena *

 • Cena:
  3990 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:
  3990 Kč + DPH 0%

Popis jazykového kurzu Příprava na zkoušku PET (Preliminary English Test)

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro studenty všechny, kdo by rádi úspěšně složili mezinárodně uznávanou zkoušku PET. Jedná se o zkoušku Cambridge ESOL, která je určena pro středně pokročilé angličtináře na úrovni pokročilosti B1.

Motivace

Zkouška PET je celosvětově uznávanou zkouškou z anglického jazyka. Její složení potvrdí Vaše jazykové kompetence, zlepší Vaši hodnotu na trhu práce. Některé vysoké školy udělují za mezinárodní certifikáty body při přijímacím řízení.

Náplň kurzu

Náplní kurzu je všestranná příprava ke zkoušce PET (komunikace, psaný projev, čtení i poslech). Získáte také řadu užitečných rad jak při skládání zkoušky postupovat. Vzhledem k důkladnému procvičení různých typů testů získáte potřebnou sebejistotu, která Vám pomůže odstranit nervozitu a mnohem lépe stresovou situaci zkoušky zvládnout.

Osnova kurzu

V kurzu si procvičíte všechny typy testů, se kterými se u zkoušky PET můžete setkat, projdete slovní zásobu, která je pro splnění zkoušky nezbytná, naučíte se psát písemné práce, seznámíte se s gramatikou, jejíž znalost je u zkoušky předpokládána, procvičíte si své komunikační dovednosti, naučíte se hledat správné informace při čtení textu či poslechu nahrávky. Závěrem kurzu si vyzkoušíte test nanečisto a zjistíte tak, jaké části musíte ještě vypilovat.

Bližší informace o kurzu Příprava na zkoušku PET (Preliminary English Test) získáte na adrese: www.o-a.czObjednat účast na jazykovém kurzu - Příprava na zkoušku PET (Preliminary English Test)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace