Angličtina pro zdravotní sestry a zdravotnický personál

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2382632
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:

Popis jazykového kurzu Angličtina pro zdravotní sestry a zdravotnický personál

Základ kurzu je zaměřen na obecnou terminologii a jazykové dovednosti z dané oblasti, konkrétní zaměření kurzu vždy přizpůsobíme Vašim potřebám.

Naučíte se používat cizí jazyk v každodenních situacích spojených s Vaší profesí, kde Vám obecná znalost jazyka již nestačí – specializovaná slovní zásoba, komunikační dovednosti, příprava na pracovní pohovor a CV, zdravotní péče u nás a ve světě, příjem pacienta a péče o pacienta, e-mailová komunikace, tísňová linka – telefonování, vyplňování dotazníků a formulářů, záznamy pacienta, nemoci a symptomy, části těla, léky, domácí péče, výživa, procvičování využití cizího jazyka na modelových situacích, atd.

Kurz má doporučený rozsah 32 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je kompilace moderních učebnich zaměřených na angličtinu pro zdravotnický personál od předních nakladatelství. Výuka je plná aktuálních témat, zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace