Angličtina pro telekomunikace a IT

 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2399011
 • Místo konání

 • Region:
  Praha

Popis jazykového kurzu Angličtina pro telekomunikace a IT

Tento kurz je určený komukoliv, kdo pracuje v sektoru informačních a telekomunikačních technologií. Kurz se věnuje konvergenci těchto dvou sektorů a pokrývá témata jako je software, služby, média, mobilita, datová centra a bezpečnost, networking atp. Studenti se učí nový jazyk v kontextu reálných situacích a mají možnost procvičit si novou slovní zásobu v různorodých cvičeních a aktivitách. Kurz se nesoutředí jen na produktivní dovednosti, ale i na porozumění psanému a mluvenému projevu.

Kurz má doporučený rozsah 32 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je výborná kniha English for Telecoms and Information Technology z nakladatelství Fraus, která je plná aktuálních témat,zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace