Angličtina pro telekomunikace a IT

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2399011
 • Místo konání

 • Region:
  Praha

Popis jazykového kurzu Angličtina pro telekomunikace a IT

Tento kurz je určený komukoliv, kdo pracuje v sektoru informačních a telekomunikačních technologií. Kurz se věnuje konvergenci těchto dvou sektorů a pokrývá témata jako je software, služby, média, mobilita, datová centra a bezpečnost, networking atp. Studenti se učí nový jazyk v kontextu reálných situacích a mají možnost procvičit si novou slovní zásobu v různorodých cvičeních a aktivitách. Kurz se nesoutředí jen na produktivní dovednosti, ale i na porozumění psanému a mluvenému projevu.

Kurz má doporučený rozsah 32 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je výborná kniha English for Telecoms and Information Technology z nakladatelství Fraus, která je plná aktuálních témat,zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace