Angličtina pro telefonování a videokonference

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2382636
 • Místo konání

 • Region:
  Praha

Popis jazykového kurzu Angličtina pro telefonování a videokonference

Klíčovou dovedností rozvíjenou tímto kurzem je schopnost srozumitelně, pohotově a korektně reagovat při telefonické konverzaci. Vzhledem ke způsobu přenosu, vyžaduje takto komunikace zvýšenou pozornost a jistou míru předvídavosti a kombinační schopnosti. Cílem kurzu je upevnění správných komunikačních návyků při telefonování. Samozřejmostí je rozšíření slovní zásoby a vhodných frází používaných při tomto způsobu komunikace. Součástí kurzů je také blok zaměřen na specifika videokonferencí. Veškerá látka je důkladně procvičena díky modelovým situacím, které kopírují potřeby konkrétních studentů v kurzu.

Kurz má doporučený rozsah 16 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je výborná kniha English for Telephoning and Videoconferencing z nakladatelství Fraus, která je plná aktuálních témat, zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace