Angličtina pro obchodní jednání a schůzky

 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2399028
 • Místo konání

 • Region:
  Praha

Popis jazykového kurzu Angličtina pro obchodní jednání a schůzky

Kurz je určen všem, kdo potřebují získat jistotu a pohotovost jak při řízeni, tak účasti na poradách. Cílem kurzu je rozšířit komunikační dovednosti potřebné pro efektivní plánování, organizaci a řízení pracovních porad a zafixovat si korektní návyky pro vedení či účastnění se diskuse. Fráze jsou prezentovány v kontextu nejrůznějších situací, důraz je kladen na diskusní etiku a řešení konfliktů, které z diskuse mohou vzejít. Součástí kurzu jsou časté modelové situace, na který si studenti procvičují a fixují novou látku.

Kurz má doporučený rozsah 32 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je výborná kniha English for Meetings z nakladatelství Fraus, která je plná aktuálních témat, zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace