Angličtina pro e-mailovou komunikaci

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2382620
 • Místo konání

 • Region:
  Praha

Popis jazykového kurzu Angličtina pro e-mailovou komunikaci

Kurz je ideální pro kohokoliv, kdo se potřebuje naučit či zdokonalit v psaní e-mailů a různorodých textů v pracovním prostředí. Široká škála aktivit a cvičení zaměřených na rozvoj písemné komunikace, slovní zásoba a fráze, mezikulturní rozdíly a ukázky různých stylů komunikace, to vše umožňuje studentovi získat jistotu v písemném projevu. Modelové situace se zaměřují na konkrétní potřeby účastníků kurzu.

Kurz má doporučený rozsah 16 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je výborná kniha English for E-mails and Business Correspondence z nakladatelství Fraus, která je plná aktuálních témat, zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace