Jazykové a odborné workshopy a semináře

  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    276240

Popis jazykového kurzu na míru Jazykové a odborné workshopy a semináře

St. James nabízí jazykové i manažerské workshopy a semináře, které vytváříme přímo na míru a náplň kurzu je odvislá od konkrétních jazykových potřeb a požadavků klienta. Tématicky mohou být worskhopy zaměřeny na některé ze specializovaných témat, jako je např. obchodní korespondence, profesionální komunikace po telefonu, prezentační dovednosti, vyjednávání, efektivní frazeologie pro recepční a asistentky apod.

Klient si vždy před začátkem kurzu zvolí, zda-li bude výuka zaměřena na jazyk (důraz na zvyšování slovní zásoby, běžnou i specifickou frazeologii, využití jazyka na pracovní pozici) či na specifické dovednosti (prezentační dovednosti, schopnost efektivní komunikace v osobním jednání či po telefonu, schopnost jednat a vyjednávat, vedení porad, řešení konfliktů apod.).

Délka a konkrétní počet hodin workshopu je odvislý od časových možností klienta. Při ustanovování rozvrhu jsme velmi flexibilní. Může se jednat o jednorázový celodenní workshop či kontinuální výuku, např. každý týden 3 hodiny.

Workshopy a semináře organizujeme v prostorách společnosti klienta či v našich plně vybavených učebnách na nám. Míru.

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace