Efektivní psaní

Popis jazykového kurzu na míru Efektivní psaní

Kurz „Efektivní psaní“ nabízí svým účastníkům širokou škálu témat vztahujících se ke kvalitní jazykové přípravě (nejen) firemních dokumentů. Jeho konečná podoba vychází vždy z konkrétních potřeb zadavatele.

Naše lekce je možno charakterizovat v šesti bodech:

  • Obsah i rozsah kurzu je připraven studentům na míru.
  • V kurzu se střídají stručné a jasné výklady, účelně sestavená cvičení a případné neformální diskuse. Záleží nám na přátelské a uvolněné atmosféře, v níž se člověk učí nejsnáze: lektor nikoho nevyvolává ani „nezkouší“.
  • Po předchozí dohodě lze pracovat přímo s firemními dokumenty, např. s dopisy, maily či texty z webu. Zašlete-li nám jejich vzorek dopředu, lektor se zaměří na oblasti, v nichž se objevuje nejvyšší procento chyb, čímž se výrazně zvýší efektivita kurzu.
  • Studenti se seznámí se zdroji a strategiemi, které jsou užitečné pro samostatnou práci. Navíc obdrží sadu pracovních listů obsahujících kromě cvičení rovněž výtah nejvýznamnějších poznatků z kurzu. Nabyté dovednosti jsou díky tomu mnohem trvalejší než při pouhém drilu.
  • Po skončení kurzu je lektor studentům nadále k dispozici ke konzultacím, a to jak na místě, tak po dobu následujících dvou týdnů prostřednictvím e-mailu.
  • Lektor kurzu, Mgr. Jan Táborský, má bohaté zkušenosti z více než 1500 hodin výuky a působení v Ústavu pro jazyk český (AV ČR) a Ústavu českého jazyka a teorie komunikace (FF UK).

 

Sestavte si svůj kurz
Z hlediska témat může být kurz zaměřen dle Vašich preferencí, např. jen na stylizaci a grafickou úpravu dokumentů či úpravu konkrétních firemních textů.

Na vyžádání Vám rádi zašleme popis základních tematických okruhů, z nichž lze vytvořit libovolnou kombinaci v hodinovém rozsahu, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Pokud zatím nemáte o svých požadavcích na probíraná témata přesnou představu, rádi pro Vás po stručném orientačním rozhovoru připravíme nezávaznou nabídku několika variant, z nichž si poté budete moci vybrat.

 

Více informací k danému kurzu naleznete na našich webových stránkách.

Kontaktovat dodavatele jazykového kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace