Business English - Obchodní angličtina

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    83207

Popis jazykového kurzu na míru Business English - Obchodní angličtina

Cílem kurzu pro středně pokročilé (a) a pro pokročilé (b) je nacvičit ty jazykové dovednosti, které jsou nutné k efektivní komunikaci v oblasti obchodu - jednání se zákazníky, zaměstnanci apod. Důraz je kladen na ústní i písemný projev.

Forma výuky
Pět dvoudenních intenzivních soustředění, případně jinak dle požadavků klientů.

Obsah
Kurz je zaměřen na osvojení jazykových dovedností v oblasti project reporting, arranging a conference, fair pay, business transaction, presenting a department, presenting company policy, pricing decision, telephoning, fixing meating, late payment, recruiting personnel, running a job interview. Písemný projev zahrnuje nácvik porozumění a psaní formálních dopisů, smluv, faxů apod., ale také neformálních textů, psaní e mailů, poznámek z jednání, přednášek apod. Kurz začleňuje oddíl zaměřený na kulturní rozdíly při jednáních se zahraničními partnery.

Ukončení studia
Ústní a písemná prezentace ve zvolené oblasti.

Praktický přínos
Zefektivnění komunikace uvnitř mezinárodní firmy i vně, zlepšení prezentace pracoviště a získání sebejistoty při jednáních a získávání nových kontaktů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace