Spisová a archivní služba - v roce 2017

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Hana BRZOBOHATÁ
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  BRNO, učebna firmy TSM, Cejl 62 (světle zelená budova, vchod dvorním traktem, učebna ve 2. poschodí)
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis jazykového kurzu Spisová a archivní služba - v roce 2017

Seminář je určen veřejnoprávním a soukromoprávním původcům, kteří řeší otázku, jak uchovávat a vyřazovat své dokumenty v souladu s požadavky kladenými novým archivním zákonem.
Obsah semináře: Informace o novelizovaném znění zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě v praxi roku 2017, postupy a terminologie. Naplnění povinnosti veřejnoprávních a soukromoprávních subjektů uchovávat dokumenty a umožnit jejich výběr. Vedení spisové služby u veřejnoprávních a soukromoprávních původců, tvorba směrnice pro spisovou službu. Zřízení akreditovaného specializovaného a soukromého archivu. Uschovací lhůty vybraných druhů dokumentů (účetní doklady, osobní spisy, technická dokumentace), elektronické a tajné dokumenty, vyřazování multiplicitních dokumentů. Povinnosti likvidátorů a konkurzních správců v souvislosti s likvidací nebo konkurzem. Zřízení soukromé spisovny, podmínky k udělení koncese. Informace o platné archivní legislativě. Dotazy, diskuse.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde


Kontaktovat firmu - TSM spol. s r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a šest ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

TSM spol. s r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Dukelská 117/12, 682 01 Vyškov

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace