Spisová a archivní služba - v roce 2017

 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Hana BRZOBOHATÁ
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  BRNO, učebna firmy TSM, Cejl 62 (světle zelená budova, vchod dvorním traktem, učebna ve 2. poschodí)
 • Termín

 • Termín zahájení:
  26.1.2017
 • Termín ukončení:
  26.1.2017
 • Od – do:
  čtvrtek 26. leden 2017 - zahájení v 9:00 hodin (9:00 - 13:30 h)
 • Cena *

 • Cena:
  1364 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  1364 Kč + DPH 21% (coffee break, písemný materiál)

Popis jazykového kurzu Spisová a archivní služba - v roce 2017

Seminář je určen veřejnoprávním a soukromoprávním původcům, kteří řeší otázku, jak uchovávat a vyřazovat své dokumenty v souladu s požadavky kladenými novým archivním zákonem.
Obsah semináře: Informace o novelizovaném znění zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě v praxi roku 2017, postupy a terminologie. Naplnění povinnosti veřejnoprávních a soukromoprávních subjektů uchovávat dokumenty a umožnit jejich výběr. Vedení spisové služby u veřejnoprávních a soukromoprávních původců, tvorba směrnice pro spisovou službu. Zřízení akreditovaného specializovaného a soukromého archivu. Uschovací lhůty vybraných druhů dokumentů (účetní doklady, osobní spisy, technická dokumentace), elektronické a tajné dokumenty, vyřazování multiplicitních dokumentů. Povinnosti likvidátorů a konkurzních správců v souvislosti s likvidací nebo konkurzem. Zřízení soukromé spisovny, podmínky k udělení koncese. Informace o platné archivní legislativě. Dotazy, diskuse.Objednat účast na jazykovém kurzu - Spisová a archivní služba - v roce 2017
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace