NEN (Národní elektronický nástroj) - PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ - 2denní

 • Lektor

 • Popis
  Hana PÁLENÍKOVÁ, lektor, právní poradce v oblasti veřejných zakázek provozovatele systému NEN a Mgr. Bc. Lukáš ONDRÁČEK, právní konzultant a školitel Národního elektronického nástroje
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  BRNO, učebna firmy TSM, Cejl 62 (světle zelená budova, vchod dvorním traktem, učebna ve 2. poschodí)
 • Termín

 • Termín zahájení:
  27.11.2018
 • Termín ukončení:
  28.11.2018
 • Od – do:
  úterý 27. listopad 2018 - zahájení v 9:30 hodin (9:30 - 15:30 h)
 • Cena *

 • Cena:
  5165 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  coffee break, oběd, studijní materiály

Popis jazykového kurzu NEN (Národní elektronický nástroj) - PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ - 2denní

Seminář je zaměřen na seznámení zadavatelů s problematikou administrace veřejných zakázek v systému NEN od specifikace zakázky až po výběr dodavatele a závěrečné kroky. Průběh administrace veřejné zakázky je doplněn i o legislativní rámec a povinnosti v souvislosti s elektronizací veřejných zakázek. V rámci semináře si účastníci přímo v systému NEN vyzkouší práci s veřejnou zakázkou v režimu zákona či veřejnou zakázku malého rozsahu pod vedením lektorů a následně si prověří nabyté znalosti a zkušenosti samostatnou administrací s možností metodické pomoci lektora

Po absolvování dvoudenního semináře získá účastník znalosti nezbytné pro efektivní práci v systému NEN, nejen co se týká procesních kroků v systému NEN směřujících k zadání veřejné zakázky, ale seznámí se také s legislativními aspekty zadávání veřejných zakázek.

Z obsahu semináře vybíráme následující: obecné představení, legislativní rámec, veřejná část NEN, registrace do systému NEN, pracovní deska zadavatele, ovládání systému NEN (uživatelská systematizace), administrace veřejné zakázky (úkony v systému NEN, legislativní rámec), založení VZ, specifikace VZ, zahájení ZŘ, příjem elektronické nabídky, vysvětlení zadávací dokumentace, otevírání nabídek (včetně parametrizace), hodnocení nabídek (automatická, poloautomatická metoda hodnocení, mimo systém), posouzení splnění podmínek účasti (výzva k doplnění/objasnění nabídky) a výběr dodavatele, další úkony zadavatele, dokončení zadávacího řízení, odlišnosti od ostatních režimů, představení Průchodu VZ bez průvodce/Průchodu VZ s průvodcem, případně další oblasti – parametrizace VZMR, správa organizační struktury, osob a rolí (a další dle zájmu posluchačů kurzu).

Seminář je určen pro všechny kategorie zadavatelů veřejných zakázek.
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Je nezbytné, aby si každý účastník kurzu přinesl s sebou vlastní počítač/tablet či jiné zařízení s možností připojení na wi-fi v místě konání semináře, ev. s vlastním připojením k internetu.

Dále je nezbytné, aby na počítačích byl nainstalován internetový prohlížeč Internet Explorer verze 10 a vyšší (nesmí se jednat o verzi Edge – součástí Windows 10) s nainstalovaným zásuvným modulem Silverlight (bez něj se nezobrazí ani přihlašovací obrazovka do systému NEN).  Je možné využít také prohlížeč Firefox, ale musí se jednat buď o verzi nižší než je Firefox 52 nebo o Firefox s prodlouženou podporou (Firefox ESR), která dovoluje instalaci Silverlight.

Ověření (případně nastavení) možnosti práce v autorizované části systému NEN je nutné provést před samotným školením. Povolení instalace zásuvného modulu Silverlight totiž může být umožněno pouze uživatelům se zvýšeným oprávněním pro práci s PC v závislosti na nastavení interních předpisů každé organizace. Pokud by byl problém zjištěn v průběhu školení, je možné, že by nemohlo s ohledem na nastavení uživatelských oprávnění dojít k instalaci a účastník by neměl přístup k autorizované části systému NEN.


Objednat účast na jazykovém kurzu - NEN (Národní elektronický nástroj) - PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ - 2denní
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace