Top Vision, s.r.o.

Posuňte se o krok vpřed díky našim manažerským kurzům!

Top Vision je tu pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat a rozvíjet sebe nebo své zaměstnance. Pořádáme rozvojové programy a vzdělávací kurzy, které vedou lektoři a profesionálové z praxe s těmi nejlepšími referencemi. Rádi připravíme školení pro vaše zaměstnance, které ušijeme přímo na míru znalostem, zkušenostem a aktuálním potřebám.

Patříme k největší vzdělávací skupině v ČR

Jsme součástí EDUA Group, která nám již od roku 2001 poskytuje stabilní zázemí. Součástí této vzdělávací skupiny jsou také značky Caledonian School, Tutor a TEFL in Prague. Společně se zaměřujeme na celoživotní vzdělávací proces a rozvoj inovací ve vzdělávání.

Vážíme si dlouhodobé spolupráce s našimi zákazníky

Stavíme na spokojenosti a dobrých referencích jak od firemních zákazníků, tak od účastníků kurzů a tréninků.

Těšíme se na vás na některém z našich vzdělávacích kurzů!

Co o nás říkají

Spolupráci s top vision hodnotíme jako vysoce profesionální. Oceňujeme zapojení a aktivitu při zacílení programu, flexibilitu a kreativní přístup k řešení, stejně jako perfektní realizaci a erudovaný lektorský tým.“
Hana Stalmachová, Vice President HR Development, T-Mobile Czech Republic a.s.

Veškeré realizované programy byly vždy přesně zacíleny na potřeby naší společnosti, měly jasnou koncepci a v případě možnosti vzájemnou provázanost.“
Marta Rypplová, HR Manager, BRUSH SEM, s.r.o.

"Je skvělé, že se účastníci aktivně zapojují. Školení je vedeno profesionálně, ale příjemnou formou. Při školení byla úžasná atmosféra. Infromace jsou podávány uchopitelnou formou. Díky :-)"
Blanka Konfrštová, GCE, s.r.o.

Kontaktovat firmu Top Vision, s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a osm ? Součet zapište číslicemi.