STUDYLINE s.r.o

STUDYLINE je agentura a jazyková škola nabízející jak skupinové tak i individuální kurzy. Agentura zajišťuje jazykové pobyty v zahraničí pro mládež, dospělé, učitele i manažery, střední školy v zahraničí, studijně pracovní pobyty v Austrálii - www.australie-studium.cz a univerzity v zahraničí. V Praze a Brně zajišťuje prostřednictvím jazykové školy STUDYLINE výuku angličtiny ve skupinových, individuálních a firemních kurzech. Studenti se tak u nás mohou připravit na studijní pobyt v zahraničí na kurzech angličtiny v Praze, nebo v Brně. Klientům nabízíme kompletní servis, který zahrnuje výběr vhodného kurzu, případně programu a školy, poradenství při vyřizování víz, zajištění ubytování v místě pobytu, rezervace a prodej letenek a cestovního pojištění. Klienti v České republice mohou využít našich služeb prostřednictvím kanceláří v Praze a Brně.

Firma STUDYLINE s.r.o nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Lektoři firmy STUDYLINE s.r.o

Ing. Jaroslav Tykal Ing. Jaroslav Tykal

Kontaktovat firmu STUDYLINE s.r.o

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a osm ? Součet zapište číslicemi.